A mid-priced FDM printer kit by Other
| ToyBox | |
| Brand | Other |
| Volume |
2.75 x 3.15 x 3.54 inch (WxDxH)
(7 x 8 x 9 cm) |
| Nozzles | 1 |
| Layer Resolution | 200 microns |
| Material Diameter | 1.75 mm |
| Max. Extruder Temperature | ?°C |
| Nozzle Diameter | 0.4 mm |
| Heated Bed | No |
| Suggested Material | PLA |
| Print Speed | 60 mm/s |
| Connectivity | Wi-Fi |
Sainsmart PrintyGo Mini
Creality Ender 3 V3 KE
Entina Tina2C
Aoseed X-Maker Joy AI+
Creality Ender 3 V3 Plus