A mid-priced smartphone that fits in every pocket. It has slots for two SIM cards. That means you can have two numbers with this phone.
This is a variation of Google Pixel 4 - Clearly White 128GB - Unlocked
| Google Pixel 4 | |
| Screen | 5.7 inches |
| Pixels | 1080 x 2280 |
| Storage | 128 GB |
| Ram | 6 GB |
| CPU | Qualcomm SDM855 Snapdragon 855, Octa-Core, 1x2.84 GHz & 3x2.42 GHz & 4x1.78 GHz |
| Weight |
5.71 ounces
(162 grams)
|
| Dual-Sim | Yes |
| SD-Card | No |
| Rear Camera | 12.2 MP |
| Front Camera | 8 MP |
| Battery | 2800 mah |
| Removable Battery | No |
| Fingerprint Sensor | No |
| Display Cutout | None |
| OS | Android (Last OS info: Android 10) |
| Release Date | November 2019 |
Apple iPhone 12 Pro
Apple iPhone 14
Apple iPhone 13 Pro
Apple iPhone 13 mini
Apple iPhone 12