A mid-priced smartphone that easily fits in every pocket.
This is a variation of Apple iPhone SE, 1st Generation, 64GB, Gold - For AT&T / T-Mobile (Renewed)
| Apple iPhone SE | |
| Screen | 4 inches |
| Pixels | 640 x 1136 |
| Storage | 64 GB |
| Ram | 2 GB |
| CPU | Apple A9, 1.84 GHz Dual-Core Twister |
| Weight |
3.99 ounces
(113 grams)
|
| Dual-Sim | No |
| SD-Card | No |
| Rear Camera | ? |
| Front Camera | ? |
| Battery | 1624 mah |
| Removable Battery | No |
| Fingerprint Sensor | ? |
| Display Cutout | ? |
| OS | iOS (Last OS info: iOS 9) |
| Release Date | ? |
Google Pixel 3a
Google Pixel 3
Apple iPhone SE (2020)
Apple iPhone SE (2022)
Google Pixel 3 XL